Nissan Juke Sustalı Anahtar

Nissan`ın en yeni ve en çok tutulan araçlarından olan Juke`nin anahtar yapısını ele almak istedim. Otomobil üreticileri araçlarını iki sınıf olarak üteriyor bunu biliyorsunuz biri lüx diğeri ise standart paket olarak bilinmekte. Nissan Juke anahtarı aynen belirttiğim gibi iki çeşittir birisi Start stop anahtarsız çalıştırma özelliği taşırı birisi ise bildiğimiz oto anahtarı şeklinde yani kumandalı ve mekaniktir. Ekonomik gücü standart Juke modeline yeten veya tesadüf eseri alıp kullanan tüketiciler malesef üründen rahatsız bu durumdan müzdarip olan kişiler nissan qashqai sustalı anahtar hizmetimizden yararlanıp kullanmaya başladılar halen dahada hızla dönüşümler devam ediyor.

Yukarıdaki bağlantıdaki ürün Juke için kullandığımız modeldir. Nissan Juke sustalı anahtar yapımıda aynı qashqai ve Micra`larda olduğu gibidir çünkü kontak ve kapı kilitlerene varana kadar kardeş ürünlerdir. Yurakıra iki tane resim paylaştım sizlere birtanesi Nissan Juke anahtar ( orjinali ) diğeri ise aktarım yaptığımız juke sustalı uygulamasının  dış plastik aksamı olmak üzere. Arka tarafta nissan logosunun altında bir vida ve alt tarafına doğru sağlu sollu iki simetrik vidanın olması ürünün langir lingir sallanmasını engellemek için tasarlanmıştır. Tuş takımını yerleştirdikten sonra üzerine kumanda devresini koyuyoruz zaten kalıpta yeri hazır daha sonra ürünü kurarak vidalarını sıkıyoruz demir kısmı makinada çekiliyor orjinalliğine hiç bir zarar vermemek adına. Mekanizmanın yayı ve ürünün plastik yapısı düzgün ve kaliteli malzemeden imal edilmiştir bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın çünkü vidasına kadar sizlere teslim ettiğimiz eski Juke anahtar kasası sayesinde anında eski haline çevirilebiliyor ama bu zamana kadar yüzlerce insana hizmet verdik hiç geri çevirme isteği almadık. Türkiye`nin çeşitli illeri Ankara, İzmir, Antalya v.s en uzak iller dahil olmak üzere her yerden isteklerin gelmesi bizleri memlun ediyor. Unutmadan  ” Nissan Juke kumanda pili 2016 “ bu bilgiyle dilediğiniz yerden temin edip zayıflayan uzaktan kumandanızın pilini kendiniz değiştirebilirsiniz arkadaki yıldız vidayı söküp ikiye bölmeniz yeterli olacaktır. Şimdilik aklımdan geçenler bukadar kafınıza takılan soruları açık şekilde sorabilirsiniz bir kaç saat içerisinde okuyup sizlere dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz hepinize iyi akşamlar diliyorum.

Nissan Juke`nin en son bilgileri, yeni nesil ürünleri ve detaylı bilgilerine https://www.immobilizeranahtar.com/nissan-juke-sustali-anahtar/ adlı adresten ulaşabilirsiniz.

6 yorum

  1. Serdar bey henüz nissan juke sustalı anahtar modellerinde istediğimiz kalitede ürün ihtal edilip üretilmediğinden dolayı yapımını gecici süreli durdurduk ürünümüz geldiğinze hizmete başlayacağız şuanda üretim aşamasında.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*