Renault Clio 3 Sustalı Anahtar

Şimdi Türkiye`de özelliklede İstanbul bölgesinde deyimi yerindeyse mantar gibi çoğalan bir araçtan yani renault clio 3 modelinden bahsedeceğiz. Bu aracın güvenlik seviyesi, immobilizer kopyalama durumu, yedek yapılması ve ne gibi arızalarla su yüzüne çıkabilir onları sizlere aktarıp bilgilenmenizi sağlayacağız.

Tepeden tırnağa ele alacak olursak renault clio 3 anahtarı direk olarak peugeot 307 ve citroen c3 ile aynıdır. Yani uç kısmına ihtiyaç duyulduğunda renault clio 3 olarak aratıldığında bir tane bulunamaz fakat peugeot ile istendiğinde onlarca hatta yüzlerde bulunabilir bu ince ve önemli bir detaydır. Satışlarında bir adet uzaktan kumandalı ve bir adet uzaktan kumandalı sustalı olarak teslim edilen aracın özellikle kumandalı olanın tuşlarının delindiği görülmüştür ki buradan örneğini bulabilirsiniz. Akabinde elektronik yapısına bakıldığında immobilizer anahtar sistemi yine olmazsa olmazdır fakat kömür değil sargı yani bobin kullanılan kumandanın arıza oranı oldukça yüksektir. Şirketler tarafından kiralanan ve personellere zimmetlenen hertürlü araçlara yedek yapılabilir ancak sözleşme veya yetki belgelerini ibraz etmek şartıyla.

Bunu daha önce yayınladığımız sunumlarımızı okuyanlar çok iyi bilir fakat tekrarlamakta fayda görüyoruz. Kayıp olan ve merkezi Fransa`da bulunan Renault`ların bu gibi sorunlarda gerek otoparklarda gerekse yetkili servislerde 15 gün boyunca yatmasına kesinlikle taraftar değiliz. Biz oto anahtarı hizmetini yerinde, kısa sürede kopyalayarak yapıyoruz tabiki bu işlemde aracın orjinalliğine zerra kadar zarar vermiyoruz. Agızdan agıza dolayan asılsız hiç bir gerçeği yansıtmayan dedikodulara ( beyin arızası v.b ) kesinlikle kulak asmayın eğer magdursanız kesinlikle iletişime geçin durum hakkında bilgi sahibi olun inanın bu durumdan sadece siz yararlı çıkacaksınız.

Bilmelisiniz ki renault clio 3 yedek anahtar yapımı 1 saat gibi bir sürede elinize uzaktan açıp kapatacak, arabayı çalıştıracak şekilde teslim edilecektir. Sizin göreviniz  sadece uzagı yakın eden ve insanların her türlü ihtiyaçlarına cevap veren dünyanın en doğru bilgisini önünüze getiren google`ye problemi yazıp aratmanızdır.

37 yorum

 1. clio 3 anahtarımı yedek olarak sustalı kopyalatmak istiyorum. fiyat verirseniz sevinirim.
  birde sadece kopyalama hizmeti olmadan anahtar fiyatını verirseniz sevinirm

 2. Merhaba 2007 model clio 3hb aracima yedek sustali anahtar kopyalatmak istiyorum acaba fiyati nedir birde kopyalama süresi ne kadar zaman aliyor kopyalama için anahtar yeterlimi yoksa aracla gelmek gerekiyor mu. Teşekkürler.

 3. merhaba 2011 model clio 3 1.5 renom için sustalı immobilizer anahtar düşünüyorum fiyat teklifi istiyorum gönderebilir misiniz teşekkürler

 4. Merhabalar, 2008 model Clio 3 için anahtarları mı sustalı yapmak istiyorum. İmmobilizer kopyalama ile yapılması mı lazım. Yoksa içeriği değiştirerek İşlem yapılabilir mi. Bunun için bilgi verir misiniz. Teşekkürler.

 5. Merhaba 2011 model Clio 3 grande tour aracımın iki butonlu sustalı anahtar kabı yıpranmış.Dıs kabı değişir mi?Maliyeti ne olur?

 6. 2007 clio 3 hb aracıma yedek anahtar istiyorum. Olunca da sustalı olursa memnun olurum. Fiyat bilgisi verebilirmisiniz?
  Normal fiyatı da alabilirim.

 7. Bende 2008 model clio 3 var… Elimde kopyalanmamis sıfır sustalı anahtar var.. İmmobilizer kopyalamak ve anahtar kopyalamak için istenilen ücret nedir? Bide anahtarla birlikte fiyat alabilir miyim?

 8. halledeceğinizi önceki yazılardan gördüm.. işinizin ehlisiniz belliki.. fiyat konusunda bilgi verebilirseniz ona göre işyerinize anahtar kopyalatmak için geleceğim

 9. Yusuf bey merhaba Renault Clio 2011 model sustalı yedek anahtar fiyatını sizlerede ilettim araba gelmedende katlanabilir hale gelebilir fakat kopyalama yapacaksak arabaya bilgisayar bağlayacağız o nedenle mutlaka uğramalısınız hoşçakalın.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*