Renault Kango – Master – Clio Anahtarlarında Devrim

Bugün gerçekten sustalı anahtar devriminin yaşandığın renault kango, renault master, renault clio, dacia logan, opel vivaro modellerine uygulanan bir ürünün tanıtımını yapıp sizlerin beğenisine sunacağız ki ben distribütör ile görüştüğümde sadece  pes diyebildim. Yukarıda görmüş oldugunuz çeşitlerin hepsi orjinal Renault Clio 3 Anahtarı şekline getirilebilmektedir ki bunu zaten görsellerdede açıkça belirttik. 

Günümüzde hemen hemen bütün otomobil sahipleri kumandası ayrı anahtarı ayrı ise bu uygulamayı yapma yoluna gitmiştir ancak döner bıçağı, kazma, bezbol sopası gibi terimlerle benzetme yapan bazı müşterilerimizinde isteğine artık cevap verebilme sevincine sahibiz. Bu uygula ile birlikte artık araçlarınızı yeni nesil orjinal uzaktan kumandalı katlanabilir anahtar yaptırabileceksiniz üstelik çok makul ve uygun fiyatlarlara bu hizmet verilmektedir. Peki bu işlem sadece firmamıza araba ile birlikte gelenleremi yapılacak tabiki hayır mesleğimizdeki gerek tecrube gerekse bilgiler doğrultusunda bu durumada hemen çözüm getirdik ki sadece kumandalı olan firmamıza gönderildiğinde bu uygulama şehir  dışındaki müşterilerimize hizmet verilecektir. 

Araca gerek kalmaksızın orjinalliğe, aracın beynine, immobilizer sistemine dokunmadan bu tasarım sizlerin görüş ve önerilerine sunulmuştur. Tekrar söylemek gerekirse ister yedek olarak sıfırdan bunu yaptırın istersenizde oto anahtarı olarak mevcut aracı çalıştırını buna dönüştürün burda taktir tamamen sizindir. Ayrıca altını çizmek gerekirse dacia logan anahtarı ve dacia solenza duruma konumuza dahildir. Eksik kaldığımız veya üzerinde durup bilgilendirmediğimiz sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

8 yorum

  1. Merhaba 2011 clio symbol aracım var sustali anahtar yaptırmak istiyorum kumanda modeli resimde ilk sırada olan tek dügmeli model fiyat nedir acaba kolay gelsin iyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*