Opel Astra J yedek anahtar

Otomobil sektörünün hızla değiştiği bu günlerde modellerle adeta yarışır hale geldik. Araştırmasını yaptığım Opel Astra j modelinin henüz doğru düzgün insanlara anlatılmadığını gördüm. Hastalık haline gelmiş bazı değişmez kaidelerin olduğu anahtar piyasasındaki boşluğu doldurduğumuzu hizmet alanlar veya inceleme yapıp bizleri bulma şansı yakalayanlar bilirler. Ele almak istediğim konu opel astra j anahtar yapısıdır ürünün üzerindeki narin yapı belli bir zaman sonra deliniyor baktığınızda içerideki elektronik parçalırı görür hale geliyorsunuz.

Daha önce  Hyundai i20 anahtar konusunda belirtmiştim bağlantı noktasından  kırılma problemi söz konusu opel astra j uzaktan kumanda tıkır tıkır çalışıyor hiç bir rahatsızlığı yok fakat pim yeri çatlıyor ve kontakta döndüremiyorsunuz.  Altını çizdiğim noktada iste tam burası firmamızı arayıp bizlere opel astra j yedek anahtar yapıyormusunuz diye sorular yöneltiliyor tabiki yapıyoruz şeklinde cevap veriyorum. Kayıp mı ettiniz dediğimde ise hayır üzeri çok kötü durumda bozuldu veya hayır kırıldı deniliyor.

Bizlerde bu durum için opel astra j anahtarı sipariş etmenize veya yeni yaptırmak için yollara düşmenize gerek yokki diyor alternatiflerimizi sıralıyoruz. Nerede oturuyorsunuz İstanbul içerisindemi o halde sadece 15 dakika ayırmanız kafi opel astar j uzaktan kumanda kabı montajını yaptırmanız cebinizi acıtmayacak hatta çok kısa sürede yolunuza devam etmenizi sağlayacaktır. Gerek sigorta gerek kargo şirketleri ile hiç bir problem yaşamayacaksınız iç sistemine hiç bir işlem yapılmadığı için arabaya ihtiyaçta duyulmuyor tamamen sizin kendi vereceğiniz karardır bu. Baksanıza şurada  opel insignia anahtar sorunundan bahsettik işte herşey orada açık ve net belli okuyup daha fazla bilgi sahibi olun.

1. Soru: Opel Astra J Yedek Anahtar Nasıl yapılıyor ?

Cevap: Elimizdeki ham ve orjinal tüm opel anahtar çeşitleri  mevcut ilk önce makinada ağızlarını yani dişlerini kesiyor sonra otomobil üzerine bilgisayar ile bağlantı kurup uzaktan kumanda ile immobilizer`i eşleştiriyor sizlere teslim ediyoruz.

2. Soru: İşlem nekadar güvenli size nasıl güvenebiliriz ?

Cevap: Birincisi biz hiç bir işimizi gizli, saklı ve gözden uzak yapmıyoruz tüm müşterilerimiz yanımızdaki koltukta hazır bulunuyor ekrandaki işlemleri anlatıp gösteriyoruz  ve hafızadaki anahtar sayısını ekrandan gösterip o şekilde sizleri yolcu ediyoruz.

3. Soru: Ürünler garantilimi herhangi şekilde daha sonra arıza çıkartırmı ?

Cevap: Çamaşır, bulaşık makinalarında yıkanmadıktan sonra denize düşüp üzerinden araba geçmediği sürece ürünlerimiz garantilidir. Ayrıca yolda kalıp arıza çıkması söz konusu değil çünkü ileride bir hata neden çıksın kı hata olsa araba zaten ilk etapta çalışmaz olduğu yerde kalır.

Yukarıda aklımıza gelen sıkca sorulan soruları sizlerle paylaştık eğer opel astra j anahtarı ile ilgili dahada kafanızı karıştıran birşeyler var ise lütfen telefon numaralarımızdan bizlere ulaşmayı deneyin.

5 yorum

  1. İyi günler, benim 2014 model Opel Astra Sedan Sport aracımın sustalı orijinal anahtarının açma kapama kısmı koptu,altında bulunan kısım ile kayboldu,acaba tamir edilebilir mi? Edilirse ücreti ne kadar olur? Teşekkürler..

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*